KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS - Milyen legyen a tatai múzeum új leporellója?

FELHÍVÁS

2023-02-27 19:00

A Kuny Domokos Múzeum Tata 2022 című tárlata kapcsán közönségszavazást indít. A korábbi évek sikeres kezdeményezését folytatva így szeretné kiválasztani legújabb információs kiadványának tervezőjét.

A Talentum Iskola és az intézmény közötti kiváló együttműködés keretében az iskola tanulói, a város tehetséges grafikus diákjai bemutató leporelló-tervezeteket készítettek, melyeket most a nagyközönség mondhat véleményt.

A megmérettetésben legtöbb voksot összegyűjtött fiatal grafikus terve alapján elkészült leporelló reklámozza majd intézményt és kiállítóhelyeit. Az online és a helyszínen szavazók között pedig múzeumi kiadványokat találnak gazdára.

2023. március 16-ig többféle módon adhatják le szavazataikat:

A Kuny Domokos Múzeum Facebook oldalán, az eredeti poszt hozzászólásában a terv sorszámát megadva, illetve a kiválasztott terv mellett a Tetszik gomb megnyomásával.

A Tatai vár Vártorony kiállítótérben, a "TATA 2022" című tárlatban elhelyezett szavazóládákba bedobott szavazócédulával.

A múzeum honlapján megjelent 17 pályamű megtekintését követően, e-mailben is elküldhetik, a

kommunikacio.kunymuzeum@gmail.com címre, hogy melyik terv nyerte el tetszésüket.

További információ

emlékezet, építészet, gyűjtemény, kiállítás, látogató, technika
2023-02-22 19:00
felhívás, fénykép, gyűjtemény, kiállítás, #muzeumozzaszobadbol, pedagógus, virtuális