Tudós a múzeumban. A vizualizáció ezer arca. Készman József kurátori tárlatvezetése a Ludwig Múzeum Rejtett mintázatok virtuális kiállításban

PROGRAMAJÁNLÓ

2021-03-18 15:00

Készman József virtuális kurátori vezetése a BarabásiLab: Rejtett mintázatok. A hálózati gondolkodás nyelve című kiállítás online 3D verziójában.

Az elmúlt évek/évtizedek egyik legígéretesebb tudományos módszertani újdonságának a hálózatkutatás és hálózati vizualizáció bizonyult, amely hatékony eszköznek tűnik kulturális, társadalmi jelenségek, így a képzőművészeti színtér vizsgálatához is. A programban a kiállítás kurátora kalauzolja végig az érdeklődőket, akik többek között megismerkedhetnek az álhírek terjedésének sajátszerűségeivel, az ételek összetevői közötti rejtett kapcsolatok sokféleségével, vagy az adatszobrok megvalósíthatóságáig vezető úttal.

A 3D virtuális kiállítást a MúzeumDigitár készítette.

Következő alkalom: 2021. március 19. 20:00

A tárlatvezetés Zoomban lesz. A tárlatvezetés kapcsolódási linkje a jegyvásárláskor kapott e-mailben lesz.

Belépőjegy: 1600 Ft

JEGYVÁSÁRLÁS

További információ

képzőművészet, kiállítás, kortárs, látogató