Múzeumi Harmónia workshop a Természettudományiban 2021. október 21-én

MŰHELY

A Múzeumok Őszi Fesztiválja keretén belül valósul meg a Múzeumi Harmónia elnevezésű program 2021. október 21-én, csütörtökön. A workshopot Csordás Izabella ACC (coach, mentálhigiénés és szervezetfejlesztő szakember, közgazdász) tartja.

Kívülről nézve egy múzeumi dolgozó munkája csupa érdekesség, kreativitás, szabadság. És tényleg, alapvetően minden adott ahhoz, hogy szárnyalás, alkotás, teremtés legyen minden nap, de belülről nézve ez valahogy még sincs mindig így. Vajon miért nem? Mi az, amit nem jól működtetünk, mit kéne másképp csinálni, hogy valóban egy "alkotóműhellyé" váljon egy ilyen munkahely. Hogy lehetne több örömmel megélni azt a munkát, amiről mások csak álmodnak?

Tartsanak velünk, és tegyenek a személyes mentálhigiénéjükért! Reméljük, hogy a részvétel után aktívabbak lesznek a szakmai öngondoskodásban, és visszanyerik motivációjukat.

Helyszín: Magyar Természettudományi Múzeum, Semsey Andor előadóterem (1083 Budapest, Ludovika tér 2-6.)
Időpont: 2021. október 21. (csütörtök) 13.45-16.30
Részvétel: ingyenes, regisztrációhoz kötött

Annak érdekében, hogy a csoportban mindenkire jusson figyelem, a csoportlétszámot limitáljuk, és az első 14 fő tud részt venni a programon. Részvételi szándékukat legyenek szívesek a banpataki.dora@nhmus.hu e-mail címen jelezni, 2021. október 20-ig.

Borítókép: Szabados Tamás (MTM)

fénykép, gyűjtemény, kiállítás, látogató, programajánló, természettudomány
2021-10-16 16:00
beruházás, fénykép, kiállítás, látogató, természet, természettudomány