Mi szükséges ahhoz, hogy egy múzeum kutyabarát minősítést kapjon?

2019-05-23 08:00
A kutyabarát hellyé és így a kutyabarát múzeummá váláshoz nem szükséges, nem kötelező semmilyen tanúsítvány vagy minősítés, külön engedély a hazai törvényi szabályozások alapján. Csak kutyabarát hozzáállás és pár apró figyelmesség elég, amivel a kutyásoknak segítenek: itatótál, elegendő hely a kutyának stb. Az alábbiakban itt látható az az útmmutató, amelyet egy adott helynek figyelembe kell vennie, hogy kutyabarátnak minősülhessen.

A jelenlegi szabályozások szerint kutya a vendégtérben a tulajdonos/üzemeltető engedélyével tartózkodhat, a hatályos ÁNTSZ és Nébih hivatalos előírások, közegészségügyi szabályok betartásával. Kutya a gazdasági helyekre, pultba, raktárba, konyhai részlegbe nem mehet be.

látogató, programajánló
2018-01-31 12:00