Ma! ARTtransfer: a pályázók előadásai és díjátadó – 2020

PROGRAMAJÁNLÓ

2020-11-17 07:00

Idén második alkalommal került meghirdetésre az ARTtransfer-díj pályázat. Most elsősorban olyan vizuális művészetek területén tevékenykedő szervezetek vagy magánszemélyek pályázata esélyes, akik a járványhelyzet következtében előtérbe kerülő online eszközök használatával vagy bármilyen kreatív módon hatékonyan tudták a közösségekkel való munkát folytatni és ezáltal tevékenységük lényegét megőrizni.

A díjjal a Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum olyan szervezetek és egyének, kurátorok, muzeológusok, múzeumpedagógusok, pedagógusok, művészek, művészettörténészek, tevékenységét ismeri el, akik a saját területükön az elmúlt időszakban sokat tettek a kortárs művészet közvetítésért és népszerűsítéséért.

Az előadások és a díjátadö időpontja: 2020. november 17. 14:00-18:00

A járványügyi intézkedések értelmében a múzeum 2020. 11. 11-től zárva tart, így a pályázók meghallgatása és az eredményhirdetés online, Zoom-on keresztül lesz követhető ezen a linken.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ ÉS PROGRAM