LUMI tér - nyílik a Ludwig Múzeum új múzeumpedagógiai tere

PROGRAMAJÁNLÓ

2022-04-29 14:00

A LUMI tér a múzeum családbarát közösségi tere, amely a Budapesti Metropolitan Egyetem oktatóival és hallgatóval kooperációban valósult meg, a projektre az egyetem Művészeti és Kreatívipari Karának Formatervező művész mesterszakos hallgatói egy fél éves kurzus keretében készítettek terveket.

A sok kiváló terv közül Paszternák Csenge munkája nyerte el leginkább a múzeum tetszését. A tervekért a hallgató 100 000 Ft jutalomban is részesült. André Péter pályázatának egyes elmei szintén megvalósulhatnak a közeljövőben.

A Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum

tisztelettel meghívja Önt

LUMI tér megnyitójára, a kapcsolódó projekt díjátadójára,

valamint az azt követő beszélgetésre és interaktív tárlatvezetésre (a Kiterjesztett jelen című kiállításban)

Időpont: 2022. április 30. szombat, 11.30

Helyszín: Ludwig Múzeum, 1. emeleti kiállítótér, LUMI tér

Köszöntőt mond:

FABÉNYI Julia, a Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum igazgatója.

CSIZMADI Péter DLA, a Budapesti Metropolitan Egyetem Művészeti és Kreatívipari Kar dékánja

A közösségi teret megnyitja:

HEMRIK László, a Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum Múzeumpedagógiai Osztály vezetője

Regisztráció a rothman.gabriella@ludwigmuseum.hu e-mail címen.