#LEGYEN LÁTHATÓ! - Feminista kollázsworkshop és beszélgetés a Nők Egymásért Mozgalom tagjaival a Kassák Múzeumban

PROGRAMAJÁNLÓ

2022-06-01 18:00

Munka közben megvitatjuk és képpé formáljuk, hogy kiben milyen gondolatokat ébresztenek a kiválasztott művek és idézetek, ki hogyan egyezteti össze a háztartást és a kreatív munkát, a gondoskodást és az alkotást? És amennyiben ezt problémaként éljük meg, akkor mi magunk mit tehetünk: hogyan változtassunk a körülményeken, a kialakult helyzeten?

A mozgalom jelenlegi kampánya a láthatatlan munkáról szól, amire a Kassák Múzeum Csodálatos történet? című időszaki kiállítása is reflektál.

A NEM! mozgalom aktivistái, Bolonyai Blanka és Móczár Maja a kiállításon bemutatott versekből, politikai írásokból és alkotásokból kiinduló kollázskészítésre invitálnak minden kedves érdeklődőt.

#LEGYEN LÁTHATÓ!

Feminista kollázsworkshop és beszélgetés a Nők Egymásért Mozgalom tagjaival

Időpont: 2022. június 4., szombat 11:00 - 14:00

Helyszín: Kassák Múzeum, 1033 Budapest, Fő tér 1. (Zichy-kastély)