Az év utolsó rendhagyó tárlatvezetései a PIM-ben

PROGRAMAJÁNLÓ

2021-11-25 20:00

Az idei év utolsó tárlatvezetéseire várják az érdeklődőket november és december folyamán a Petőfi Irodalmi Múzeumba. 2021. november 27-étől kezdődően, négy hétvégén át várja az érdeklődőket a Négyszer Petőfi sorozat, amelyben a PIM múzeumpedagógusai tartanak családi tárlatvezetéseket és foglalkozásokat a költő életét és munkásságát bemutató, év végén búcsúzó kiállításhoz kapcsolódóan.

A négy különböző tematikájú, Petőfi életművének különböző vetületeire reflektáló tárlatvezetés tervezett időpontjai: november 27., december 3., december 11. és december 17.

December folyamán kerül sor a PIM két időszaki kiállításának finisszázsára is: december 2-án irodalmi sétával, illetve összművészeti eseményekkel búcsúzik az Édes Anna / Trianon 100 című tárlat, december 7-én, 17 órától pedig a „Rézbőrű volt az alkony” – a magyar indiánozás nyomában kurátori tárlatvezetésére, illetve az indián hangulatot és kultúrát megidéző kézműves foglalkozásra várják az érdeklődőket.

A Petőfi Irodalmi Múzeum tájékoztatja látogatóit, hogy a kiállításokon és rendezvényeken kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk használata.

További információ: www.pim.hu

irodalom, látogató, programajánló, természet
2021-11-25 07:00
felhívás, film, irodalom, műhely, pályázat