A belső innováció alapjai című műhelybeszélgetés-sorozat negyedik, idei utolsó alkalma - 2022. november 25.

FELHÍVÁS

A belső innováció alapjai című műhelybeszélgetés-sorozat a Magyar Természettudományi Múzeumban a múzeumi megújulás lehetőségeiről szól. Következő alkalmán a teljesítményértékelés kerül terítékre.

A negyedik találkozó témája 2022. november 25-én 9:00 és 14:00 óra között a múzeumi munkatárs, a kutató teljesítményének mérése, mérhetősége? - A teljesítményértékelés lehetőségei lesz.

Meghívott vendégek:

Népessy Noémi, főigazgató, Budapesti Történeti Múzeum

Tímár Krisztina, HR vezető és karrier tanácsadó, az ÉlményHR.hu alapítója

Az eseménysorozat 2022  szeptember 23-án kezdődött, és összesen hat alkalom keretében arra hívjuk Önt, vezetőtársait és a magyar múzeumok menedzsmentjének képviselőit, hogy gondolkodjunk együtt arról, hogy melyek azok a lépések, amelyeket a múzeumok jövőjének biztosítása érdekében szükséges megtennünk.

Célunk egy inspiráló, együtt gondolkodásra nyitott szakmai fórum kialakítása, ahol a kihívásokban és a hibákban tanulási lehetőséget látunk és a megújulási lehetőségeket aktívan keressük. Az eseménysorozaton elsősorban múzeumigazgatók és igazgatóhelyettesek részvételére számítunk. Kérjük, hogy a meghívást továbbítsa vezető kollégáinak is.

A műhelybeszélgetés-sorozat védnöke Dr. Hoppál Péter kultúráért felelős államtitkár, Kulturális és Innovációs Minisztérium.

A műhelybeszélgetések helyszíne:

Magyar Természettudományi Múzeum, Ludovika tér, Semsey terem

Megtisztelő jelentkezését ezen a regisztrációs űrlapon várjuk.

A részvétel ingyenes, a programsorozat az NKA támogatásával valósul meg.

A sorozatot 2023 januárjában folytatjuk.

A találkozás és közös gondolkodás reményében szívélyes üdvözlettel:

Bernert Zsolt, főigazgató és Buzár Ágota, főigazgató-helyettes

Magyar Természettudományi Múzeum

Csordás Izabella PCC, szervezetfejlesztő, coach, szakmai programfelelős, MúzeumOD

energiaválság, konferencia, Pulszky Társaság
2022-10-18 18:00
felhívás, gyűjtemény, muzeológia, #muzeumokajovoert, műhely, programajánló
2022-11-22 18:00