Vigyázat, törékeny! - Felhívás részvételre művészeti projektben

FELHÍVÁS

2023-07-22 18:00

A Ludwig Múzeum idén szeptember közepétől nagyszabású nemzetközi kiállítást rendez VIGYÁZAT, TÖRÉKENY. HANDLE WITH CARE címmel, mely a gondoskodás tematikáját járja körbe.

kiállítás keretében valósítja meg Tarr Hajnalka képzőművész a Handle with Care című alkotását, melynek célja, hogy felhívja a figyelmet arra az elengedhetetlen munkára, melyet az egészségügyi, mentálhigiénés és szociális szcéna szakemberei végeznek nap mint nap az egész országban.

projekten keresztül szeretnénk láthatóbbá tenni az ő munkájukat, és egyúttal arra kérjük az egészségügyi, mentálhigiénés és szociális szféra dolgozóit, hogy készítsenek egy fényképet a kezükről, majd töltsék fel az alább megadott weboldalra. A beérkezett fotókból a kezeket kivágjuk és egy nagyméretű, hegy formát kirajzoló installációt készítünk belőlük. A kollektív műalkotás így nyilvános és látható mementóként mutatja majd meg azt a létfontosságú munkát, amelyet a segítő szakmák dolgozói végeznek.

A képeket az ezen a felületen várják.

Borítóképen:

gyűjtemény, képzőművészet, kiállítás, kortárs, látogató
2023-06-26 19:00
képzőművészet, kiállítás, kortárs, látogató