Művészeti kiadványok boltja nyílik a Ferenczy Múzeumban

TÉMA

2023-03-24 20:00

A Ferenczy Múzeumi Centrum gyűjteményes kiállításának nyitásával egy időben, új ISBN könyvesbolt nyílik Szentendrén.

A budapesti ISBN művészeti szakkönyvesbolt és kortársművészeti galériával együttműködésben a Ferenczy Múzeumi Centrum saját művészeti albumain kívül a hazai és régiós kiadású, limitált példányszámú művészkönyveket, fanzine-okat, photobookokat és egyéb egyedi kiadványokat is megtaláljuk Szentendre új könyvesboltjában. Az ISBN bolt nevét a kiadványok azonosítását szolgáló, 13 jegyű azonosítóról, az ISBN-számról (International Standard Book Number) kapta, hiszen legfontosabb missziója a hazai független kiadók képviselete, kiadványaik hozzáférhetőségének elősegítése.

Az új bolt helyszíne tehát Szentendre, Kossuth Lajos u. 5., azaz a Pajor-kúria, ahol mindenkit szeretettel várnak 2023. március 25-én, 18 órától. Külön Instagram fiókot is indítottak az új boltnak, hogy minden ott elérhető kiadványról külön hírt adhassanak, kövessék az oldalt: @isbn_szentendre.

gyűjtemény, kiállítás, látogató, Magyar Géniusz Program, programajánló, téma
2023-03-23 07:00
gyűjtemény, képzőművészet, kiállítás, kortárs, látogató, programajánló, téma
2023-01-21 07:00