KULTÚRKORTY - színes, ízes programok a Déri Múzeum és a MODEM szervezésében

PROGRAMAJÁNLÓ

2023-07-03 07:00

Kultúrkorty…avagy bor és kultúra a Déri Múzeum és a MODEM közös szervezésében. A két intézmény júliusban négy csütörtöki napon együtt kínál emlékezetes esti programot.

A vendégek 18 órakor Debrecen géniuszaival és bajnokaival ismerkednek a Déri Múzeum új állandó helytörténeti kiállításában, a Cívisek világában, majd átsétálnak a MODEM épületébe, ahol Keserű Károly Keserü Körbe-körbe című tárlatának vizuális kalandtúrája várja őket.

A különleges séta - ha úgy tetszik - Debrecentől Debrecenig tart, hiszen a várost elkötelezetten szolgáló egykori polgárai után egy Debrecenből elszármazó, majd ide újra hazatérő alkotó munkáit csodálhatják meg az érkezők.

A kiállítások vendégei nemcsak kultúrszomjukat olthatják, a tárlatlátogatások után minden alkalommal Tokaj-Hegyalja szépséges nedűit is megkóstolhatják.

Július 6-án Domokos Attila tulajdonos-borász (Dobogó Pincészet),

július 13-án Szilágyi László tulajdonos-borász (Gizella Pincészet),

július 20-án Kulcsár Gábor, tulajdonos-borász (Maison aux Pois) - angol nyelven -,

július 27-én Dávid Rémusz tulajdonos-borász (Budaházy-Fekete Kúria Borászat)

segítségével válik ízélménnyé is a múzeumi találkozó.

A Kultúrkorty páratlan programjaira online vásárolhatnak jegyet az érdeklődők a modemart.jegy.hu oldalon!

gyűjtemény, helytörténet, kiállítás, látogató, Magyar Géniusz Program, Múzeumok Éjszakája
2023-06-20 20:00
gyűjtemény, képzőművészet, látogató, múzeumandragógia, programajánló, téma
2023-07-02 17:00