Közösen körbeöleltük a Magyar Nemzeti Múzeumot!

KÖZÖSSÉG

2020-05-25 15:00

Sikeresen zárult az MNM Közösségek Hetére szervezett online játéka.

A Magyar Nemzeti Múzeum nevében köszönjük a közreműködést és a részvételt a Közösségek Hetére szervezett online játékban. Megindító, felemelő és lelkesítő volt olvasni a hozzászólásokat és közben rácsodálkozni, hogy ennyiféleképpen gondolkozunk a Nemzeti Múzeumról. Végül nem is szólánc, hanem gondolatlánc szövődött a kommentekből.

Büszkeség és felbecsülhetetlen érték egy ilyen közösséget egybetartani. Az elmúlt pár nap bizonyítéka annak, hogy olyan kényszerhelyzetben is, ami elválasztja a közösség tagjait, mégis van mód közös időtöltésre, az együtt gondolkodásra, a párbeszédre és a játékra.

A borítóképen is szereplő,  közösen megalkotott grafikai installációval szeretnénk kedveskedni a múzeumi közösségnek. Az összefüggő, egységet alkotó kép részleteiben a közösség tagjai megtalálhatják önmagukat, ami azt jelképezi, hogy ők mind a „nagy egész” fontos és nélkülözhetetlen építőelemei.

felhívás, Közösségek Hete, örökségvédelem, programajánló, virtuális
2020-05-12 13:00
fénykép, film, látogató, Múzeumok Majálisa, műhely, virtuális
2020-05-01 07:00