Várhatóan ma megérkeznek a dinók Szegedre!

KIÁLLÍTÁS

2018-07-02 11:00

Előreláthatóan július 2-án, hétfőn 12-13 óra körül érkezik a dinoszaurusz csapat Szegedre. A dinók vonattal utaztak az elmúlt napokban, így a tervek szerint hétfőn reggel elindulhatnak Budapestről a Móra Ferenc Múzeum felé.

Hamarosan a célvonalhoz érnek az Amerikából indult dinoszauruszok: várhatóan július 2-án, hétfőn 12-13 óra körül érkeznek meg az első dinók Szegedre. A csapat pár napja indult el a kikötőből Budapest felé vonattal, a tervek szerint hétfőn reggel szállnak át kamionra és indulnak el a Móra Ferenc Múzeumhoz.

A dinoszauruszok érkezéséhez komoly koordinációra és rendőrségi segítségre van szükség: mivel nagyméretű konténerekben érkezik a szállítmány, ezért a belváros bizonyos szakaszait részlegesen és időszakosan le kell majd zárnia a rendőrségnek.

kiállítás, természettudomány
2018-06-03 08:00