Tárlatvezetések a Madách Színház színészeivel a Magyar Nemzeti Múzeumban

PROGRAMAJÁNLÓ

2022-04-12 14:00

Hogyan találja meg a színház és a múzeum világa a közös hangot? Rendhagyó tárlatvezetéseinken erre is választ kaphatnak a látogatók. A Madách Színház színészei (Borbély Richárd, Simon Boglárka, Détár Enikő, Sánta László, Posta Victor, Kiss Ernő Zsolt, valamint Ekanem Bálint) csatlakoznak a múzeumpedagógusokhoz és felidézik az áprilisban bemutatásra kerülő "A tizenötödik" című musical történelmi hátterét.

A Magyar Nemzeti Múzeum rendhagyó tárlatvezetése:

POSTA VICTOR - AZ ÍTÉLET: HALÁL!

A Madách Színház művésze, Posta Victor számára nem újdonság a negatív karakterek megformálása. A tizenötödik című színdarabban azonban más a helyzet. A magyar történelem egyik legsötétebb alakját kell megelevenítenie. Haynau karakterén keresztül nemcsak a szabadságharc megtorlásának hátterébe, hanem az osztrák császár szent meggyőződéssel vallott igazába is bepillanthatunk.

2022. április 14. csütörtök, 16:00

Belépő: 3300 Ft/fő

Kedvezményes belépő: 2800 Ft/fő

A programra a kedvezményes jeggyel való belépés kizárólag a Madách Színház A tizenötödik című előadására megvásárolt jegy/jegyek felmutatásával lehetséges.

Kiegészítő jegy: 500 Ft/fő

Amennyiben a látogató 2800 Ft-os jegyet vásárolt a programra, de nem tudja felmutatni belépéskor a színházjegyét, így egy kiegészítő jegyet kell vásárolnia.

Jegyvásárlás

arculat, design, kiállítás, téma