RANDEVÚ A MÚZEUMBAN – privát tárlatvezetés pároknak a Galántai Honismereti Múzeumban

PROGRAMAJÁNLÓ

A Galántai Honismereti Múzeum különleges randevúra kínál lehetőséget Valentin nap alkalmából. 2022. február 12-én, szombaton privát tárlatvezetésre foglalhatnak időpontot a párok a Mi rejlik a ruha alatt? című időszakos kiállításra.

A múzeum és galéria látogatása a TOP10 kreatív randevú helyszín közé tartozik Angliában és az Egyesült Államokban.

A Galántai Honismereti Múzeumban a Mi rejlik a ruha alatt? című kiállításhoz privát tárlatvezetést kínálunk párok részére. Dömötör Alenka tárlatvezető, aki a párokat végigvezeti a kiállításban, igazán széleskörű ismeretekkel rendelkezik a fehérnemű történetével kapcsolatban.

A Randevú a múzeumban alkalmából azonban nem a szigorú történelmi adatokra fókuszál. Érdekes, olykor pikáns történeteket mesél az öltözködés történetéből. Végezetül a látogatók felpróbálhatnak egy krinolint hosszú alsószoknyával és táncra is perdülhetnek benne, mint egy hercegnő a hercegével a bálban egy mesebeli kastélyban.

Az időpontfoglalás az eseményre online nyomtatványon keresztül történik, amely elérhető a múzeum Facebook és saját weboldalán: https://forms.gle/CLawe459drCRneev6

A résztvevők száma korlátozott. A belépés ingyenes.

A Galántai Honismereti Múzeum OP protokoll szerint működik.

helytörténet, kiállítás, múzeumtörténet, programajánló
2019-10-19 11:50
gyűjtemény, múzeumpedagógia, pedagógus, programajánló
2021-11-02 20:00