Micro-Folie Digitális Múzeum - szakmai nap a Nemzeti Múzeumban

Digitalizáció

2022-08-10 12:00

A múzeumi terület képviselőit várják a Micro-Folie Digitális Múzeumba, avagy a Magyar Nemzeti Múzeum digitális kiállítótere szakmai napjaira 2022. augusztus 22-én és szeptember 5-én 10:00 és 15:00 óra között (belépésre 14.30-ig van lehetőség). A szakmai napokon a múzeumok és a társszakmák dolgozói a mobilmúzeum digitális tárlatán is részt vehetnek. Mindenki hozhat magával egy vendéget is.

Előzetes regisztrációt követően, a Micro-Folie a fent megjelölt napokon a következő időpontokban látogatható:

10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00

Egyszerre 8 fő tartózkodhat a digitális tárlat helyiségében, a program nagyjából 25 percet vesz igénybe. A beengedés folyamatosan, csoportokban fog zajlani.

Szakmai nap a Magyar Nemzeti Múzeumban

A regisztráció kötelező! Határidő: augusztus 19. péntek 12 óra

Aki nem regisztrált előre, az mindenképp hozzon magával olyan dokumentumot, amivel igazolni tudja, hogy a társszakma dolgozója (pl. belépőkártya), különben nem léphet be. Amennyiben betelt egy idősáv, a regisztrációt le kell zárnunk. A sikeres regisztrációról visszajelzést küldünk.

Bármilyen kérdés esetén keressetek bennünket bizalommal: tarlatv@mnm.hu

Micro-Folie Digitális Múzeum

A Micro-Folie Digitális Múzeum az Erzsébet téren található, az Akvárium Klub mellett.