Már az MNM Villa Romana Baláca kiállítóhelye is vár!

ÚJRANYITÁS

2021-05-04 18:00

A Magyar Nemzeti Múzeum Villa Romana Baláca Kiállítóhely 2021. május 4., keddtől újra megnyitja kapuit a látogatók előtt, a járványügyi szabályok betartása mellett. A Park, a Romkert, a Kőtár egy része és a Fogadóépület újra megtekinthető egyéni és családos vendégeink számára is.

• A járványhelyzet miatt csoportokat (10 fő fölött, nem egy háztartásban élők) csak több, legfeljebb 10 főből álló részletben tudunk fogadni.
• A kiállítóhelyen egyidejűleg legfeljebb 100 fő tartózkodhat.
• A Látogatóink és munkatársaink egészségének védelmét szolgáló maszk használata a kiállítóhely teljes területén kötelező!
• A belépés csak védettségi igazolvány és személyi igazolvány együttes felmutatásával lehetséges.
Kérjük, figyeljék a kihelyezett feliratokat és az Önök, illetve munkatársaink egészségének védelmében ezek betartásával látogassanak minket.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a mozaikokat és falfestményeket bemutató központi villa lakóépület 2021-ben nem lesz megtekinthető a tető felújítása miatt. A Fogadóépület a Romkert, a Park és a Kőtár egy része a felújítás ideje alatt is nyitva tart csökkentett jegyárak mellett.

Megértésüket köszönjük!

További információ: mnm.hu