Ismét bálra hív a Kiscelli Múzeum!

PROGRAMAJÁNLÓ

2018-01-20 11:30

A Kiscelli Múzeum ma ismét izgalmas programokkal készül. Családi farsangi mulatsággal és jelmezbállal várják mindazokat, akik kicsit több fényre vágynak, akik mernek kockáztatni. Mindezt egy izgalmas múltú, kivételes múzeumi térben tehetik meg. Hogy mivel készülnek?

CSALÁDI FARSANGI MULATSÁG

15:00 – 18:00

A nagy sikerre való tekintettel újra látható a Ledpuppets fény-báb-színház előadása a Kiscelli Múzeum templomterében.

A délután során lesz lámpatervező - és farsangi álarckészítő workshop kicsiknek és nagyoknak, közben pedig családi tárlatvezetések keretében a múzeum minden érdekes zugát bejárhatják az érdeklődők.

17 órakor lekapcsolódik a villany, és a templomtérben a Ledpuppets világítós bábszínháza varázsolja el a látogatókat.

Program:

15:00 Lámpatervező workshop a Lámpa! Egy design ikon a kortárs művészet fényében című kiállításhoz.

A lámpák fóliái hazavihetők, otthon is használhatók.

15:00 Farsangi álarckészítő foglalkozás

16:00 Zseblámpás kriptatúra és épületséta

17:00 Ledpuppets - Fény-báb-színház a Kiscelli Múzeum templomterében

A délután folyamán zenél: DJ Panda

Belépő: 1600 Ft/800 Ft, családi kedvezmény 4000 Ft (2 felnőtt és gyerekek).

Esemény a múzeum Facebook-oldalán.

FEHÉR JELMEZBÁL A TEMPLOMTÉRBEN

19:00 – 02:00

Közkívánatra a Bauhaus-bál után ismét táncba hívja és lázba hozza a múzeum a játékos kedvűeket!

Így a Lámpa! című kiállításunkhoz kapcsolódó rendezvényen fekete-fehérre hangolva várják a farsangozni vágyókat. Rongylábú dobókockák, sakk-királyok, pikk dámák, összeálló dominók töltik meg a Kiscelli Múzeum templomterét a farsangi hangulatú buliban, amivel a februárban nyíló, Te jössz! című társasjáték-kiállításra is előhangolnak a szervezők.

Program:

19:00 / Tárlatvezetés a Lámpa! című kiállításban

20:30 / Szín az éjszakában - a Ledpuppets fény-báb-show

21:00 / Farsangi jelmezverseny szakmai zsűrivel - dress code: JÁTÉKJÁTÉKJÁTÉK

Zene: DJ Infragandhi, Titusz, DRS, Panda

Belépő: 1600 Ft

Esemény a múzeum Facebook-oldalán.

További információ érhető el a Kiscelli Múzeum oldalán

képzőművészet, kiállítás, látogató, programajánló