Hogyan lehet életre kelteni a történelmet?

2022-03-17 10:00

Mark Wallis, aki évtizedek óta tanítja világszerte a történelem és a múzeumi tárgyak életre keltésének fortélyait, most két interaktív tréninget tart Budapesten, a Magyar Nemzeti Múzeumban.

Mennyit beszéljünk? Hogyan mozogjunk a térben? Mely tárgyakat válasszuk ki bemutatásra? Hogyan adjunk át történelmi ismereteket? Mit kezdjünk a testbeszédünkkel? – A tréningek résztvevői számtalan közvetlenül hasznosítható megoldást ismerhetnek meg és gyakorolhatnak be az 5 napos foglalkozások alatt.

2022. március 28. – április 1.

Bevezető tréning: Az élő múzeum és a látogatók elvarázslásának alapjai

Jegyvásárlás

2022. április 4. – április 8.

Haladó tréning: Azoknak, akiknek már nem ismeretlen az élő interpretációs program, és szeretnék bővíteni tudásukat, fejleszteni eszköztárukat.

Jegyvásárlás

A tréningek angol nyelvűek, a részvételhez legalább alapfokú nyelvtudás szükséges!

A képzések helyszíne: Magyar Nemzeti Múzeum

Részvételi díj:  110 000 Ft /5 nap (mindkét kurzus esetén)

Jelentkezési határidő: 2022. március 23. (szerda).

Információ: Palla Gyöngyi (e-mail: palla.gyongyi@mnm.hu, telefon: 06 30 443 6271)

Bővebb információt a képzések tartalmáról a regisztrációs lap bevezetőjében olvashat.