A MúzeumCafé az Unicum Ház Füves bárjában

PROGRAMAJÁNLÓ

2019-06-17 16:17

Megjelent a MúzeumCafé lap Gasztro című lapszáma. A tematikus szám a gasztronómia mint művészet, hagyomány és muzeológiai feladat témáit járja körül, a hazai és külföldi múzeumi bisztrók világától a legnagyobb hazai  brandmúzeumok történetén keresztül a „történeti főzéséig”.

A különleges tematika alkalmából ezúttal a lap szerkesztősége rendkívüli bemutatót tart. Az olvasókat 2019. június 18-án, kedd 16 órakor az Unicum Ház Füves bárjában (1095 Budapest, Dandár u. 1.) várják.

A szokatlan helyszínen Gréczi Emőke, a MúzeumCafé főszerkesztője beszélget Sümegi Noémivel, a Magyar Konyha szerkesztőjével és Szájbely Ernővel, az Unicum Ház vezetőjével. Ezt követően a vendégek egy rövid tárlatvezetésen vehetnek részt az Unicum Ház kiállításán.

A részvétel regisztrációhoz kötött, kérjük, hogy részvételi szándékát a zoltan.levay@szepmuveszeti.hu címen jelezze!