A bor útja - GasztroTeológia II.

PROGRAMAJÁNLÓ

2017-06-29 17:58

Mi köze a bornak a reformációhoz? Hogyan hatott a borhoz való viszonyunkra a protestantizmus?

Mészáros Gabriella borakadémikus és Gál Helga, a Külgazdasági és Külügyminisztérium bor és gasztronómiai tanácsadója előadásából ez is kiderül június 30-án. A bor útja a Magyar Nemzeti Múzeum rendhagyó GasztroTeológia-sorozatának második epizódjaként különleges részletekkel egészíti ki az Ige-Idők: A reformáció 500 éve kiállítást. Az előadáshoz tárlatvezetés is kapcsolódik.

Helyszín: Magyar Nemzeti Múzeum

Időpont: 2017. június 30.

Program:

17.00–18.00: Tárlatvezetés a Magyar Nemzeti Múzeum Ige-Idők: A reformáció 500 éve című időszaki kiállításában

18.00–19.00: Mészáros Gabriella és Gál Helga A bor útja c. előadása, borkóstolóval

Belépő:

A programjegy (2500 Ft) a tárlatvezetés és az előadás részvételi díját is tartalmazza.

A programon való részvétel regisztrációhoz kötött, amelyet

június 29-ig küldhet el a refo500@hnm.hu e-mail címre.