LESSEN BE A LUDWIG MÚZEUM KULISSZÁI MÖGÉ!

Ludwig Múzeum
2019-08-28 18:15

A különleges programon a látogatók betekintést nyerhetnek a múzeum titkos tereibe, a restaurátor műterembe és a műtárgy raktárakba.

Ezután óriáslifttel utaznak a harmadik emeleti kiállítótérbe, ahol egy rendhagyó tárlatvezetésen megismerkedhetnek a kortárs művészet nagy fordulópontjaival, izgalmas műtárgysztorikkal és a múzeum kulisszatitkaival a Westkunst-Ostkunst című kiállításban.

Találkozó 16.55-kor a jegypénztárnál!

A tárlatvezetés magyar nyelvű. Részvétel a kiállításra szóló belépőjeggyel vagy bérlettel lehetséges.

Tájékoztatjuk, hogy eseményről hang- és képfelvétel készül, amelyből a Ludwig Múzeum részleteket használhat fel a múzeum és programjainak népszerűsítése céljából és egyéb promóciós célokra. Az eseményeken történő részvétellel Ön elfogadja, hogy a felvételeken Ön is feltűnhet, de a Ludwig Múzeummal vagy az általa jogosított harmadik személyekkel szemben a felvétel felhasználásával összefüggésben semmilyen követeléssel nem élhet.

képzőművészet, design, divat, kiállítás
2019-07-11 19:00